Tartu Loomemajanduskeskus

ÜLDKONTAKT

Sihtasutus Tartu Loomemajanduskeskus
Kalevi 13, Tartu 51010
Registrikood 90011415
info@lmk.ee

PARKIMISINFO

Tartu Loomemajanduskeskuse õuel / Antoniuse õuel on parkimine tasuline ja parkimist korraldab EuroPark. Infot tasude kohta leiab parklas asuvatelt infotahvlitelt ja EuroParkla kodulehelt – siit.

Kalevi tänaval on parkimine tasuta 90 minutit tsoonis, A.
Rohkem infot Tartu parkimiskorralduse kohta leiab siit: https://www.tartu.ee/et/parkimine

Antoniuse Õues (A tsoon) ja selle ümbruses on parkimine tasuline ja parkimist korraldab EuroPark.
Infot tasude kohta leiab parklas asuvatelt infotahvlitelt.
Tartu parkimiskorralduse kohta leiab siit: https://www.tartu.ee/et/parkimine

TÖÖTAJAD

Külli Hansen
LMK juht
kylli@lmk.ee
+372 510 6865

Juta Kuhlberg

Juta Kuhlberg
Ettevõtluskonsultant
juta@lmk.ee
+372 506 2545

Kristjan Kasemets

Kristjan Kasemets
Haldus- ja korraldusjuht
kristjan@lmk.ee
+372 586 01704

Katrin Ruus

Katrin Ruus
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
katrin@lmk.ee
+372 5650 2721

Signe Somelar-Erikson

Signe Somelar-Erikson
Arendus- ja projektijuht
signe@lmk.ee
+372 534 31027

Mari Peetsalu

Mari Peetsalu
Projektijuht
mari@lmk.ee

Tiina Andron

Tiina Andron
HOPP DISAIN poe juhataja
tiina@lmk.ee
+372 5285574

SAADA MEILE SÕNUM