Tartu Loomemajanduskeskus

LMK logo

ANTONIUSE ÕU

Tartu ajaloolises linnasüdames Jaani kvartalis asub Antoniuse õu, mis on ajalooliselt olnud Tartu käsitööliste ja meistrite gild. Täna tegutsevad õues disainerid ja käsitöömeistrid, kellelt võib tellida väga erinevaid tooteid ja teenuseid. Näiteks vamistatakse siin rõivaid, peakatteid, kotte, ehteid, kasukaid, vaipu jm. Saab tellida õpitubasid, loenguid ja ringkäike stuudiotes.

Antoniuse õuealal on võimalik korraldada erinevaid üritusi nii avalikkusele (teatrid, kontserdid jm) kui ka väiksematele sõpruskondadele. Antoniuse õue laval, tantsuplatsil, õuegaleriis ja terrassil peetakse festivale, kontserte ja etendusi ning pidulikke õhtusööke, pulmi ja juubeleid.

Disaineritega kohtumiseks, tööde või õpitubade tellimiseks võta ühendust otse sobiva disaineriga, kelle kirjaldus ja kontaktid on toodud allpool.

Õue ja stuudiote külastamine koos grupiga on tasuline ja selleks palun võta ühendust meiliaadressil info@lmk.ee.

Õuel saab korraldada ka üritusi. Huvi korral palun võta ühendust aadressil info@lmk.ee.

Tutvu ka Antoniuse õuel toimuva iga-aastase kontserdisarjaga “Muusikasuvi Antoniuse õues“ ja otsi lisainfot Muusikasuve FB lehelt SIIT!

STUUDIOD

KÖÖSNERISTUUDIO

Köösneristuudios valmistab kasukaid, kraesid, muhve, veste ja teisi karusnahast rõivaid ning aksessuaare Eesti üks parimaid köösnereid Hele Padar.

NAHASTUUDIO - ANDRON

Nahastuudio disainer Tiina Andron on meister, kes on suudab luua nii kaasaegsete disainilahendustega kotte ja aksessuaare kui ka traditsioonilist nahkehistööd ning läbi viia põnevaid töötubasid.

KÜBARASTUUDIO ARDIISIA

Ardiisia kübarastuudiost saab tellida või osta suviseid ja talviseid peakatteid naistele, meestele ja lastele.

KULLASSEPASTUUDIO

Kullassepastuudios valmivad kõrgkvaliteedilised hõbe- ja kuldehted.

TEKSTIILISTUUDIO – By Epp Mardi

Epp on tekstiilikunstnik, kelle stuudiost leiab lisaks kaunitele tekstiilidele ka eriilmelisi, tekstiilist ja trükikunstist inspireeritud maale, toredat keraamikat ning põnevaid tekstiilrõivaid ja aksessuaare.

ÕMBLUSTUBA

Õmblustoas pakutakse nii individuaalõmbluse teenust, kui ka rõivaste parandamist ja uuendamist.

KANGASTELJETUBA

Tekstiilikunstnik Külli Laidla koob kangastelgedel vaipu nii põrandale kui seinale ja ümbriseid dekoratiivpatjadele. Kudumismaterjalideks kasutab kangaste, lõngade, naha ja karusnaha jääke.

PÄRLISTUUDIO

Ehted hõbedast, poolvääriskividest ja kasvatatud pärlitest. Valmistatud käsitööna.

MUUD MAJALISED

PARKIMISINFO

Tartu Loomemajanduskeskuse Kalevi tänava hoovis ja Antoniuse õuel on parkimine lubatud ainult erilubade alusel! Parkimislubasid kontrollib EuroPark.

Kalevi tänaval on parkimine tasuta 90 minutit tsoonis B.

B piirkond
E-R 8.00-19.00
L-P Tasuta

NB! 90 MINUTIT PARKIMIST TASUTA AINULT TÄHISTATULT (parkimiskellaga või aeg kirjutatud käsitsi paberile).
1 tund = 1,5 €

Lutsu tänaval on parkimine tasuta 15 minutit, tsoonis A. Lutsu 1 ja 3 maja ees on osaline ala, kus on võimalik 60 minutit tasuta parkida, ala on märgistatud liiklusmärkidega.

A piirkond
E-R 8.00-19.00
L 11.00-17.00
P Tasuta

NB! 15 MINUTIT /60 MINUTIT PARKIMINE TASUTA AINULT TÄHISTATULT (parkimiskellaga või aeg kirjutatud käsitsi paberile).
1 tund = 3 €

Rohkem infot Tartu parkimiskorralduse kohta leiab siit: https://www.tartu.ee/et/parkimine