Tartu Loomemajanduskeskus

LMK logo

HOPP DISAIN

Disainipood ja pop-up galerii
Avatud T – R 11-19, L 11-15
Küüni tn 4, Tartu

Instagram: @hoppdisain
FB: https://www.facebook.com/hoppdisain
Koduleht: www.hoppdisain.ee

SA Tartu Loomemajanduskeskuse galeriipood HOPP DISAIN asub Tartu vanalinnas. Disainipood koondab kohalike ja Tartuga seotud disainerite loomingut.

HOPP DISAIN galeriipoel on mitu väljundit. Oleme kohalikele alustavatele disaineritele hüppelauaks olles esimeseks müügiplatvormiks, samas müüme ka tuntud disainerite loomingut. Meilt leiavad toredaid disainkingitusi erinevateks tähtpäevadeks nii tartlased, linna külalised kui ka turistid.

HOPP DISAIN poes on disaineritel ja väiketootjatel võimalus kohtuda eraklientide ja ettevõtetega, kes otsivad eristuvat paikkondlikku disaini ja omanäolisi kingitusi. Siinses galeriipoes on müügil kohalike disainerite ehted, kotid, riided, jalanõud, kudumid ja kunst. Poes on ka väike kodusisustuse osa, millest leiab disainlambid, kodutekstiilid, keraamikat, küünlad ja kellad.

Korraldame Eesti disainerite loomingut tutvustavaid pop-up müüke ja kohtumisüritusi.

Jälgige HOPP DISAIN poe sotsiaalmeedia kanaleid ja astuge poest läbi!

Liitu poe infolistiga SIIN

Galeriipoes esindatud disainerid ja loomeettevõtted:
Andron; Alisa Vasina; Androgear; Annika Vaalma; Ardiisia; Beatrice Fenice; Bibzart; Dreamlamb; By Mona; EHERÜS; Etnowerk; Epp Mardi; Franz Raver ; Gerda Retter; Hertta; Hilp; Huuv; Illimor; Istitsiin; Iseseisev Elu; Kadri Kangur, Kadi Veesaar Jewellery; Kraam; Lena Leonovitš; Lummwear; Maarja Niinemägi; Maria Rästa Design; Maria Välja ART; ME Knit; Metsaliisu; Mekardia; Meriam; Milgren; Musca: Mustridisain; Kira; Nisuma; OlevusArt; ONON ; Padar;xFur; Paul Berg; Patrick Soome; Puhtapuu; Plärts; Redis; SA Tartu 2024; Samelin; Seco by Jane Aus; SEIK; Set Me Free; Siret Ott; Spirimal; Stella Soomlais; SU.VI eyewear ; Sõõr; Tag Vool; Taimedisain; Trad.Attack!; Triibuvineer; Tõrv; uBent; UVVU; Vilve Unt; Varalaegas; Võrk kotid; Ärni Blu

HOPP Disaini pood

HOPP Disaini pood Kanal 2 saates Hooaeg

DISAINERITELE

Oma toodete pakkumisel HOPP DISAIN poodi on olulist 2 tingimust:

  1. Sul peab olema oma ettevõte.
  2. Oled Tartumaa või Lõuna-Eesti disainer. Kui oled mujalt Eestist, võiks sul olema Tartuga side.

 

Kui need 2 tingimust on täidetud, siis oled teretulnud oma toodetega kandideerima meie poodi.


Täida vorm SIIN.

Meie poe 3-liikmeline komisjon vaatab kord kuus pakkumised läbi ja teeb otsused. Lähtume valikut tehes nii toote disainväärtusest kui ka eksponeerimisvõimalusest meie väikeses disainipoes.

Kui võtame tooted müügile, on prooviaeg 3 kuud. Seetõttu on disaineril väga oluline ka ise reklaamida, et toode on meie poes müügil.

Meie poe disainerid on osa piirkondlikust disaini võrgustikust. Korraldame omalt poolt selleks paar korda aastas eriüritusi ning ühiskohtumisi.

Kõigil disaineritel on võimalus taotleda kuuajalise pikkusega PopUp-i tegemise võimalust meie poes. Sellega kaasneb suurem tähelepanu, hea müügikoht Tartu vanalinnas ning meie poolt suurem kajastus sotsiaalmeedias ja LMK ringkirjas.

Huvi korral kirjuta tiina@lmk.ee.

Kui soovid aga lisada oma ettevõttele loovuse värsket värvi, saab kandideerida kord aastas, märtsis, Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammi.

Selleks võta ühendust juta@lmk.ee ja palun kirjelda, milline on sinu toode ning kasvuambitsioonid.

Hopp Disain