Tartu Loomemajanduskeskus

LMK logo

Tartu Filmifond korraldab PÖFF-i raames lokatsiooniteemalise seminari

LocationSessionTartu_INVITATION_1

14. novembril toimub Tartus PÖFF Industry@Tallinn & Baltic Event raames seminar “Unlocking success in location based productions”.

Tartu filmifondi korraldatud lokatsiooniteemaline seminar leiab aset Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 17) ning selle eesmärgiks on tuua kokku lokatsiooni-ja produktsiooniprofessionaalid, filmifondide esindajad ja avaliku sektori esindajad, et rääkida Eestist kui filmimaast ning aidata erinevatel osapooltele aru saada, mida ühe filmivõtte korraldamine tähendab ning miks on sujuv koostöö edu aluseks.

Peakõnelejateks on UK-s baseeruv suurstuudiote- ja striimerite tootmiste vastutav võttekohtade juht EJ Richards, Film Estonia juht Nele Paves, Vilnius Film Office’i juht Jurate Pazikaite ja Valofirma (Helsingi) turundusjuht Anni Wessman. Paneelsessiooni modereerib Kristofer Piir. Sessiooni avab rahvusvahelise võttekohtade juhtide gildi (Location Manager’s Guild International) president John Rakich.

Sellele eelneval päeval, 13. novembril kell 13-17 on huvilistel võimalik osaleda ka Tartut kui atraktiivset võttekohta tutvustaval ringkäigul (FAM-tuur) ja peale seda õhtusel vastuvõtul Aparaaditehases.

Üritus on tasuta, kuid eelregistreerimisega kuni 1.11. Kohtade arv on piiratud.

Rohkem infot ja registreerimine:

Locationsessiontartu.ee 

Ürituse peakorraldajateks on Tartu Filmifond ja PÖFF. Partneriteks Viru Filmifond, Film Estonia, LMGI ja PÖFF Tartu. Üritust kaasrahastatakse Eesti EL välispiiri programmist.