Tartu Loomemajanduskeskus

LMK logo
Koolitusprogramm Tartumaa loomeinimestele

Koolitusprogramm Tartumaa loomeinimestele

32 32 inimest on vaadanud seda üritust

Bänner: koolitusprogramm Tartumaa loomeinimestele

26. märts “Teenusedisain ja kliendi teekond” (Tartu Loomemajanduskeskus, Kalevi 15 HUBi ruumides) – Andres Kuusik, Tartu Ülikooli majandusteaduskonna turunduse professor 

Kohtumisel käsitletakse erinevaid tootearenduse meetodeid ja põhimõtteid. Võetakse kliendi teekonna pulkadeks lahti ja  vaadatakse, millist väärtust saame erinevates teekonnaosades klientidele pakkuda.

9. aprill “Pärimus ja disain – kuidas seda müüa” I osa (Elav Elva Keskus, Pargi 2, Elva, 61503 Tartu maakond) – Ave Matsin, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakonna juhataja ja rahvusliku tekstiili lektor

Kohtumisel avatakse pärimuse ja pärandi mõistet ning innustatakse leidma sellele personaalset ja avarat vaadet. Koos arutletakse selle üle, kuidas pärandist inspireeritud tooteid ja teenuseid välja töötada ning mida seejuures peaks silmas pidama. Põgusalt puudutatakse ka 2021. aastal läbi viidud päranditurismi uuringut.

23. aprill “Pärimus ja disain – kuidas seda müüa” II osa (Turgi käsitöötalu, Turgi, Torila, 60228 Tartu maakond) – Veinika Västrik, Turgi käsitöötalu perenaine

Käsitletakse teemat, miks on käsitöölistel ja teistel loomeinimestel  nii raske enda valmistatud esemeid müüa. Vaadatakse, missugused lapsepõlves õpitud uskumused takistavad ennast avalikult tunnustada ja oma loomingu väärtust teistele tutvustada ja kuidas seda muuta.

Arutleme, kas müüa kliendile valmiseset või hoopis selle valmistamise protsessi? Mis teeb tänapäeva inimest õnnelikuks – asjade omamine või nende loomine? Maailm on asjadest üleküllastunud: milleks üldse siia veel midagi juurde luua? 

7. mai “Mikroettevõtte turundus” (Jaago käsitöötalu,  Jaago talu, Kurista, 62408 Tartu maakond)- Inga Talvis, Jaago käsitöötalu perenaine

Kohtumisel räägitakse, kuidas oma ettevõtmine lendu tõusma saada, kuidas minimaalsete ressurssidega nähtavaks ja kuuldavaks teha, kuidas hoida oma külaliste indu ja uudishimu- kõigest tuleb juttu. Paneme kokku mikroettevõtte turunduse nipiraamatu ja anname Sulle sisendi omaenda ettevõtte turundusteekonna mõtestamiseks.

Võrgustikukohtumised toimuvad pealelõunasel ajal kell 14:30-20:00. Kõik koolitused toimuvad Tartumaa erinevates kohtades. Jälgi koolituskava! Koolitustele saab registreerida siin. 

Rohkem infot: ederi.ojasoo@gmail.com
Tartu Loomemajanduskeskus

Tegemist on Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi  (EAFRD) toetuse abil elluviidava tegevusega. Projekti toetab LEADER-programm.

 

Kuupäev ja aeg

26-03-24 kuni
07-05-24

Jaga