Tartu Loomemajanduskeskus

LMK logo
Inkubantide ja loomeettevõtete koolitusprogramm, KEVAD 2024

Inkubantide ja loomeettevõtete koolitusprogramm, KEVAD 2024

74 74 inimest on vaadanud seda üritust

Bänner: Loomeettevõtete koolitusprogramm

Tule koolitustele!

Tartu Loomemajanduskeskus pakub inkubantidele ja vilistlastele ning HOPP disainipoe disaineritele kevadperioodil mitmeid huvitavaid koolitusi.

Kalevi 15 toimuvad järgmised koolituskohtumised:

28. märtsil kell 14 EKA disainiteaduskonna dekaan Ruth-Helene Melioranski ja kogemustega teenusedisaini ekspert Geroli Peedu loeng-arutelu “Toote/teenuse disain. Miks, mida ja kuidas klient ostab?”

24. aprillil kell 14 disainer-turundusspetsialist Johanna Nurmi põnev ülevaade turunduse põhitõdedest ja vestlusring “Turundus. Mis lugu ja kuidas räägib sinu bränd?”

16. mail kell 14 rahvusvahelise kogemusega juht ja juhtide personalinõustaja Merle Liisu Lindma loeng-arutelu “Juhtimine – enesejuhtimisest tiimi eestvedajaks. Kuidas motiveerida ennast ja meeskonda?”

13. juunil kell 14 Tartu LMK juht ja lugematute projektide läbiviija Külli Hanseni koolitus “Projektid abiks väikeettevõtjale. Kuidas ja kuhu esitada projektitaotluseid?”
Vajalik eelnev registreerimine mari@lmk.ee

Tartu LMK inkubandid saavad osaleda ka veebikoolitusel „How to use AI in your Digital Marketing”. Inspireerivad koolitajad on rahvusvahelised mentorid Teet ja Kati Torim, kellega toimub 30. mail kell 11 online mentortund.

Lisainfo koolituste kohta mari@lmk.ee

Foto

 

Kuupäev ja aeg

28-03-24 kuni
13-06-24

Jaga