Tartu Loomemajanduskeskus

LMK logo

ETTEVÕTTED - VILISTLASED

VILISTLASED

Vilistlased - Arro

ARRO DESIGN

Riided Huntidele, mitte Daamidele.
Minimalistlikud kleidid ägedatele naistele.
Disainitud ja õmmeldud Eestis.

Arro Atelier OÜ
www.facebook.com/arrodesignestonia

ATELJEE MANDLI LMK Ettevõtted

ATELJEE MANDIL

Ateljee Mandil on ettevõte kus luuakse meeleolukaid kostüüme ja maskotte teemaparkidele, teatritele ja tantsuetendustele, mängu- ja õhtujuhtidele.

Pärast rätsepaõpinguid ja mõneaastast ateljee tööd asus Mairit Paluvee (ettevõtte looja) tööle teatris Vanemuine, kus 10 aasta jooksul omandatud kogemused andsid julguse ise kostüüme valmistama hakata. Olen väga tänulik oma endistele kolleegidele ja sealsetele meistritele.  Ateljee Mandil on valmis vastu võtma eraklientide tellimusi ja suuremamahulisi tellimusi tantsutruppidele ja teatritele.

Kontakt:
E-post:  mairit@paluvee.ee
Telefon:  55544466

BIBZ STORE

BIBZ STORE

“BIBZ STORE” on noore kunstniku Bibzart loodud bränd, mille kaudu ta viib oma kunstiteosed rõivastele. Iga disain on originaalne ning iga kollektsioon jutustab oma lugu. Bibzi soov on, et kunst jõuaks kõikide inimeste igapäevaellu. Kanna kunsti, mitte särki!

Bibiana Aarma ehk Bibzart on kunstnik ja disainer, kes kooli kõrvalt loob oma brändi. Hetkel õpib ta kolmandat aastat Kõrgem Kunstikool Pallases meedia-ja reklaamidisaini, jagab enda loomingut sotsiaalmeedias ning tegeleb “BIBZ STORE” brändi arendamisega.

@bibzart
@bibz_store
bibzart.com

Bibiana Aarma
(+372) 554 2842
 bibzartist@gmail.com

Vilistlased - C-LUCK PRODUCTIONS OÜ

C-LUCK PRODUCTIONS OÜ

C-luck Productions OÜ on filmiettevõte, mille põhitegevusteks on (lühi)mängu- ja dokfilmide, maineklippide, reklaamfilmide ja muusikavideode tootmine. Samuti pakume filmimis- ja pildistamisteenuseid pulmades, spordiüritustel, seminaridel, konverentsidel, koolitustel ning reaalajas videopildi ülekannet kliendi poolt valitud kohast.

Silver Siilak
produtsent, režissöör

+372 5345 0111
silver@cluckprod.com
www.cluckprod.com
https://www.facebook.com/cluckprod

HEITER X STUUDIO

HEITER X STUUDIO

Culinary creative food/event studio designing around food, eating and brand identity. Merging art, fashion and architecture with food.

Heiter x on toidudisainer Helis Heiteri loodud stuudio, mille fookuses on toidu ja söömiskogemuse disainimine.

Stuudio tegeleb erinevate kulinaarsete ja loovate projektidega, sealhulgas toidutoodete disainimise, toidustilistika ja -installatsioonide loomisega erinevatele sündmustele, ajakirjadele, videotele, reklaamidele, filmidele ning eksperimentaalsete ja futuristlikke stsenaariume mõtestavate õhtusöökidega.

helisheiter.com
Facebook @heiterx
Instagram https://www.instagram.com/heiter_x,
@heiter_x_wain

heiter@wain.ee
+372 5566 4499

iLLIMOR LMK Ettevõtted

iLLIMOR

“iLLIMOR on jätkusuutlik ja murevaba rõivabränd, mis loob tasakaalu disaini, keskkonnasäästliku moe ja sotsiaalse vastutuse vahel. iLLIMOR tahab iga hinnaga olla vaba ja muretu ning levitada seda tunnet kaugele!

Sellepärast märkadki iLLIMOR’i kandes esimesena mugavust. Mis oleks parem, kui tunda end muretult ja vabalt ning seda kõige eetilisemal moel. Kuidas me seda teeme? Kasutame palju upcycling põhimõtet ehk disainime oma tooted rõivatööstuse jääkidest või muudest keskkonnasõbralikest materjalidest, näiteks Tencel’ist. Tencel on eukalüpti toorpuidust valmistatud kvaliteetne ökokangas, mis on pehme kui siid, vastupidav ja tugev.”

E-Pood – www.illimor.com
Facebook – @iLLIMORofficial
Instagram – @illimor_official

hello@illimor.com
+372 52 709 51

ISTI TSIIN LMK Ettevõtted

ISTI TSIIN

Isti Tsiin on rõivabränd, mille eesmärk on pakkuda kandjale vabadust, isikupära ja muuta igapäevane riietus natuke kelmikamaks.

Toodetena pakume mugavaid rõivaesemeid, millele on sisse pleegitatud geomeetrilised pildid. Inspiratsioonina on kasutatud erinevaid loomi, millega saab igaüks väljendada oma hingelooma.

Isti on Tsiin!

Kontakt:

Kristi Kangro 5556 4134, istitsiin@gmail.com

https://www.facebook.com/istitsiin
https://www.instagram.com/istitsiin

JUHAN LIIVI MEELEMAASTIKUD

JUHAN LIIVI MEELEMAASTIKUD

Juhan Liivi meelemaastikud

Juhan Liivist on kuulnud kõik, kuid vähesed teavad, et ta oli Eesti esimesi ökomehi. Anname inimestele võimaluse korrastada oma meeli looduses viibides – nõnda nagu seda eneseteraapiana kasutas ka Liiv ise. Muudame luuletaja elu ja loomingu erinevate meeltega tajutavaks ja teeme Liivi Muuseumi välialast Juhan Liivi meelemaastikud, kus iga soovija saab rännata ruumis ja iseendas. Näiteks tühja välja vaatamise poodium, mesipuu-helivõimendi, vabarnavõpsik, kunstiobjektid, üle metsa vaatamise torn jne.
Kõik on teretulnud kaasa mõtlema nii kontseptuaalsel kui tehnilisel tasandil. Saa osa Juhan Liivi meelemaastikest!
Meie meeskonda kuuluvad Mari Niitra, Kadi Kivilo, Tanar Kirs, Mikk Kirikal Liivi Muuseumist ja Artur Kuus (Makett OÜ).

facebook.com/LiiviMuuseum
Koduleht: muusa.ee
instagram.com/liivimuuseum

MOTIVUM GAMES

MOTIVUM GAMES

Motivum Games on arendustiim, mis keskendub hariduslike ja tervislike mängude loomisele ja tervisliku eluviisi edendamisele. Me usume, et mängude kaudu on võimalik kaasa aidata tervislikuma ja keskkonnateadlikuma ühiskonna loomisele. Hetkel arendame PAWS Agency nimelist mobiilimängu, mis julgustab noori rohkem liikuma ja tutvustab neile linnaloodust, tõstes samal ajal ka keskkonnateadlikkust.

Mäng pakub erinevaid tegevusi ja väljakutseid, mis kutsuvad noori õues liikuma, et edendada tervislikku eluviisi. Mängu keskne idee on seikluslik väljakutse, kus mängijad peavad liikudes ja uusi kohti avastades lahendama erinevaid ülesandeid ja koguma punkte.

Mänguga suuname noori parkidesse ja teistesse puhtama õhuga kohtadesse ning aitame neil avastada linnalooduse võlusid. Oleme kindlad, et meie mäng on suurepärane abivahend eelkõige noorte tervise ja loodushariduse edendamisel.

Meie tiim koosneb kogenud ja loovatest arendajatest, disaineritest ja turundusspetsialistidest, kes töötavad selle nimel, et muuta PAWS Agency üheks kõige lahedamaks ja kasulikumaks mänguks. Tahame luua mängu, mis oleks nii lõbus kui ka hariv, ning suudaks tõeliselt muuta nii noorte, täiskasvanute kui ka eakate käitumist liikumisharjumuste ja loodusteadlikkuse suunas.

PAWS Agency on suurepärane abivahend eelkõige noorte tervise ja keskkonnateadlikkuse edendamisel ning meie ettevõte loodab Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammis osalemisega veelgi tugevamaks saada. Kui teil on huvi PAWS Agency vastu, siis võtke meiega julgelt ühendust! Telefon: +372 59058166 – Rauno Kullas

Kontakt:
Email: rauno@motivumgames.com
Telefon: +372 59058166
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/motivum-games/
Facebook: https://www.facebook.com/Motivum.Games
Koduleht: http://motivumgames.com/

Plank Film logo

PLANK FILM

Plankfilm on kinokompanii Karlovas, mis teeb animatsiooni, reklaamvideoid ja õppefilme. Lisaks tegeleb animatsioon sündmuste salvestamise ja veebiülekannetega.
Plankfilmi missioon on tuua rahvusvahelist filmitootmist Lõuna-Eestisse ja aidata siinseid talente maailma.

  • film
  • video
  • animatsioon
 

Kontakt:
Koduleht: http://plankfilm.ee
E-mail: tere@plankfilm.ee
Telefon: +372 52 44 705 (Urmas Reisberg)

PUMPKING STUDIO

PUMPKING STUDIO

Pumpking Studio on omapärase käekirjaga ettevõte mis tegutseb illustreerimise ja animeerimisega. Kasutades erinevaid stiile mis varieerub lapselikult kergesüdamlikust kuni ekstreem koomiksiteni, on eesmärk teha kvaliteetne visuaal mis tekitab vaatajale põnevust, huvi ning jääb meelde.

Kontakt:
Email: info.pumpkingstudio@gmail.com
Koduleht: pumpkingstudio.net

REDIS

REDIS

REDIS on taaskasutusbränd, mis pakub teadlikule naisele kaasaegseid unikaalseid riideid, vähendades seeläbi moetööstuse kahjulikke keskkonnamõjusid.

Kvaliteetsed taaskasutusse jõudnud valmisrõivad muudetakse erinevate ümberdisainimise tehnikatega ainulaadseteks redisainitud riieteks. Teostajateks ainult vinged Eesti õmblejad ja disainerid. REDIS ei tooda maailma uusi riideid juurde, vaid annab olemasolevatele uue hingamise ja pikendades nende eluiga.

REDIS väärtustab ausust ja läbipaistvust. Me soovime tõsta inimeste teadlikkust taaskasutusest ja muuta tarbimisharjumusi jätkusuutlikuks.

REDIS (OÜ Kasvuhoone)
Key Külaots
Tel +372 5131 773
key.kulaots@gmail.com
www.redisdisain.ee (arendamisel)

SIREL OTT LMK Ettevõtted

SIRET OTT

Siret Oti minimalistlikus stiilis kudumid on käsitsi valmistatud ning toodetud väikeses tiraažis. Monokroomsed toonid ja geomeetrilised vormid teevad kudumid multifunktsionaalseks ning silmapaistvaks.
Siret peab rõiva juures oluliseks kvaliteetset ja kehasõbralikku materjali, kuid ka stiilset välimust, et anda kandjale võimalus ning julgus teistest eristuda. Kudumid on seljas mugavad ja lasevad kehal hingata, neid võib kanda mistahes aastaajal.

Kontakt:
siretottdesign@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/siretottstudio/
Instagram: https://www.instagram.com/siretottstudio/

STUUDIO PUUDRINÄGU LMK Ettevõtted

STUUDIO PUUDRINÄGU

Kersti Niglase ja Piret Sootla stuudio Puudrinägu  pakub stilistika-, meigi-, soengu- ja grimmiteenuseid. Fotole, filmi, peole, pulma jm.

Kersti Niglas
558 2215
kersti.niglas@gmail.com

Piret Sootla
528 7889
piretsootla@gmail.com