Tartu Loomemajanduskeskus

LMK logo

Tule Tartumaa loomeraja võrgustiku liikmeks! 

432838447_778049887600888_8564461315915833663_n

Tartu Loomemajanduskeskus koostöös Tartumaa Omavalitsuste Liidu ja SA Tartumaa Turismiga on ellu viimas LEADER-programmi kaasrahastusel projekti, mille eesmärgiks on tõsta esile läbi loomeettevõtluse Tartumaa kultuuripärandit ning edendada kohalikku kunstnike, käsitöömeistrite ja disainerite kogukonda.

Projekti tegevused hõlmavad Tartumaa kultuuripärandit väärindavate loomeinimeste võrgustiku kaardistamist ja ka temaatilise kaardimaterjali loomist. Projekti tegevusena valmib eri kihtidega veebikaart ja ka paberkujul kaart. Plaanis on veebikaart linkida Tartu Loomemajanduskeskuse lehele, disainipoe Hopp lehele ja Visit Tartu lehele. 

Kaardil saab olema eri kihtidena võimalik näha disainereid, käsitöölisi ja kunstnikke, kes pakuvad võimalust osaleda oma juures stuudiotes, taludes või muudes kohtades töötubades ja neid, kellel on vaid veebipood, kuid kes soovivad end näidata kaardil vaid virtuaalsel kujul.

Kui soovid olla kaardil või vaid võrgustiku liige, palun saada meile oma andmed siin.  
Sisendit ootame pidevalt.

Kutsume ka liituma Facebooki lehega.

Rohkem infot projekti kohta: https://lmk.ee/tartumaa-kultuuriparandit-vaarindav-disainirada-ja-disainerite-kogukonna-voimestamine/

Rohkem infot:

Ederi Ojasoo
tel: 56636264
e-post: ederi.ojasoo@gmail.com

Tartu Loomemajanduskeskus

Tegemist on Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi  (EAFRD) toetuse abil elluviidava tegevusega. Projekti toetab LEADER-programm.