Tartu Loomemajanduskeskus

LMK logo

PROJEKTID

Going Global Georgia 2

Projekti eesmärgiks on Gruusia väike- ja mikroettevõtjate, ettevõtlushuviliste noorte ning ettevõtluskoolitajate teadmiste ja oskuste suurendamine ettevõtlust toetavate veebikeskkondade kasutamisel. Projekti raames viivad Eesti koolitajad läbi rea veebikoolitusi, mis annavad baasteadmisi erinevate sotsiaalmeedia kanalite ning platvormide (Facebook, Instagram, LinkedIn, Google, Amazon ja Etsy) kasutamisest ettevõtluses.

Loe edasi »

Loomehäkaton “Tulevikumood”

Tartu Loomemajanduskeskus ja Tartu Ärinõuandla kutsuvad kaasa mõtlema moe ja tekstiili tuleviku teemadel loomehäkatonil Tulevikumood, mis toimub 18. ja 19. märtsil SPARK Demo keskuses (Narva mnt. 3, Tartu).

Loe edasi »

Maastikud ja kehad

“Maastikud ja kehad” on Saksa lavastaja ja filmitegija Daniel Kötteri viieosaline lavastusteseeria, mille viimane osa “Põlevkivi” produtseeritakse Eestis. Kokku uurib Kötter kaevanduspiirkondi Saksamaal, Lääne-Paapuas, Kongos ja Eestis, Ida-Virumaal.

Loe edasi »

Going Global Georgia (1.01 – 31.12.2021)

Projekti eesmärgiks on Gruusias asuvate väike- ja mikroettevõtete ning ettevõtluse õpetajate ettevõtlusalaste teadmiste ning kompetentside suurendamine eesmärgiga tõsta nende oskuseid veebikeskkondade kasutamisel. Erilist tähelepanu pööratakse naisettevõtjate koolitamisele.

Loe edasi »

Balti- ja Põhjamaade kogukonnakunstide võrgustik (nov. 2020 – okt. 2021)

Projekt Balti- ja Põhjamaade kogukonnakunstide võrgustik (Baltic-Nordic Community Arts network) on projekt, mida viivad ellu Culturelab (Läti, juhtpartner) ning Tartu Loomemajanduskeskus (Eesti) ja Virserums Konsthall (Rootsi). Projekti jooksul kaardistatakse eesti, läti ja rootsi kogukonnakunsti projekte, luuakse kogukonnakunsti projektide parimate näidete ja projekte elluviivate kunstnike andmebaas ning viiakse läbi erinevaid üritusi kogukonnakunsti mõiste tutvustamiseks ning uute projektide esilekutsumiseks.

Loe edasi »